Optine

Promocje

Szuflada zapasu patchcordów 1U 19

Szuflada zapasu patchcordów 1U 19" - V2 GREY

zapytaj o cenę

Szuflada zapasu 1U do szaf 19" ze zintegrowanym organizerem patchcordów

Czytaj więcej
Stelaż zapasu kabla aluminiowy 60cm

Stelaż zapasu kabla aluminiowy 60cm

zapytaj o cenę

Lekki stelaż do 80m kabla

Czytaj więcej
Przełącznica Hermetyczna dwuskrzynkowa OPBOX-TT2-TS-72SCSX

Przełącznica Hermetyczna dwuskrzynkowa OPBOX-TT2-TS-72SCSX

zapytaj o cenę

Dwuskrzynkowa przełącznica światłowodowa hermetyczna 72SCSX + LINE PORTS

Czytaj więcej
Tacka FTTH na 2 spawy

Tacka FTTH na 2 spawy

zapytaj o cenę

Mała biała tacka mieszcząca 2 osłonki spawów.

Czytaj więcej
Tacka FTTH  na 3 spawy

Tacka FTTH na 3 spawy

zapytaj o cenę

Mała biała tacka mieszcząca 3 osłonki spawów.

Czytaj więcej
Adapter światłowodowy SC/APC, SM, Simplex, TRANSPARENT

Adapter światłowodowy SC/APC, SM, Simplex, TRANSPARENT

zapytaj o cenę

Adapter (łącznik centrujący) SC/APC SX - "przezroczysty"

Czytaj więcej
Spawarka Światłowodowa Sumitomo 72C

Spawarka Światłowodowa Sumitomo 72C

zapytaj o cenę

Najnowszy model japońskiej firmy Sumitomo.

Czytaj więcej
Przełącznica Modułowa FiberM -  dowolna konfiguracja

Przełącznica Modułowa FiberM - dowolna konfiguracja

zapytaj o cenę

Przełącznica modułowa FiberM 3U 19” 144SCSX, 192SCSX, 288LC w 3U !

Czytaj więcej
Splitter 1x16 PLC LGX SC/APC

Splitter 1x16 PLC LGX SC/APC

zapytaj o cenę

Splitter PLC 1x16 obudowa LGX (podwójna), złącza/porty SC/APC

Czytaj więcej
Cyrkulator optyczny 1470-1610nm pipe SC/APC

Cyrkulator optyczny 1470-1610nm pipe SC/APC

zapytaj o cenę

Cyrkulator Optyczny 1470-1610nm pipe SC/APC. Umożliwia dwukierunkową transmisję na jednym wł...

Czytaj więcej
Przełącznica Panelowa 1U 19

Przełącznica Panelowa 1U 19" Light 24SCSX

zapytaj o cenę

Standardowa przełącznica światłowodowa 1U 19" - 24 porty SCSX

Czytaj więcej
Splitter 1xN (np 1x5, 1x7, inne) LGX SC/APC

Splitter 1xN (np 1x5, 1x7, inne) LGX SC/APC

zapytaj o cenę

Dedykowany splitter wg. uzgodnień z klientem

Czytaj więcej
Patchcord FTTH OPTI-BEND G.657A2 lub B3 SC/APC-SC/APC 60m

Patchcord FTTH OPTI-BEND G.657A2 lub B3 SC/APC-SC/APC 60m

zapytaj o cenę

Odporny na zagięcia patchcord FTTH OPTI-BEND

Czytaj więcej
Identyfikator włókien J3360

Identyfikator włókien J3360

zapytaj o cenę

Urządzenie zapinane na włóknie światłowodowym w celu detekcji sygnału.

Czytaj więcej
Organizer patchcordów 1U 19

Organizer patchcordów 1U 19"

zapytaj o cenę

Organizer patchcordów dedykowany do przełącznicy modułowej FiberM

Czytaj więcej

Osprzęt światłowodowy

Przełącznice, mufy, kable światłowodowe, osprzęt FTTH, pigtaile, patchcordy, CWDM, CWDM, splittery

Czytaj więcej

Certyfikowane Szkolenia

Akademia Światłowodowa OPTINE - szkolenia z certyfikatem CFOT - The Fiber Optic Association

Czytaj więcej

Usługi: Spawanie, Pomiary, itp

Spawanie włókien światłowodowych, pomiary transmisyjne, reflektometryczne 1310, 1550, 1625nm

Czytaj więcej

Spawarki, OTDR, sprzęt pomiarowy

Spawarki światłowodowe, reflektometry OTDR, mierniki mocy optycznej, źródła światła, VFL, inne

Czytaj więcej