Optine

O firmie

OPTINE działa z powodzeniem na rynku od 2008r. Specjalizujemy się w Technologiach Światłowodowych oferując klientom szeroką gamę produktów, rozwiązań i usług. Stawiamy sobie za cel bycie liderem wśród dostawców najnowocześniejszych rozwiązań dla sieci światłowodowych. Ciągłe doskonalenie oferowanych produktów i rozwiązań pozwala naszym klientom na dynamiczny rozwój i osiąganie zamierzonych celów biznesowych.

Dostarczamy produkty zarówno do budowy jak i rozbudowy sieci światłowodowych. Rozwiązania i produkty bazują na takich technologiach jak choćby CWDM (Coarse Wavelength Division Multipleksing), DWDM (Dense Wavelength Division Multipleksing), FTTx (Fiber To The X), PON (Passive Optical Network), najnowsze typy włókien światłowodowych G.657A2, G.657B3. Fachowe doradztwo, oraz wparcie działań klientów pozwalają na efektywną rozbudowę sieci optycznych i zwiększanie ich możliwości transmisyjnych.

Świadczymy usługi z zakresu spawania włókien światłowodowych, pomiarów, budowy i rozbudowy sieci światłowodowych.

OPTINE nie tylko wykorzystuje wiedzę w celu oferowania optymalnych rozwiązań, ale także dzieli się swoją wiedzą oferując w ramach AKADEMII ŚWIATŁOWODOWEJ OPTINE certyfikowane szkolenia z zakresu technologii światłowodowych o różnym stopniu zaawansowania i tematyce dobranej do potrzeb zainteresowanych.

Osprzęt światłowodowy

Przełącznice, mufy, kable światłowodowe, osprzęt FTTH, pigtaile, patchcordy, CWDM, CWDM, splittery

Czytaj więcej

Certyfikowane Szkolenia

Akademia Światłowodowa OPTINE - szkolenia z certyfikatem CFOT - The Fiber Optic Association

Czytaj więcej

Usługi: Spawanie, Pomiary, itp

Spawanie włókien światłowodowych, pomiary transmisyjne, reflektometryczne 1310, 1550, 1625nm

Czytaj więcej

Spawarki, OTDR, sprzęt pomiarowy

Spawarki światłowodowe, reflektometry OTDR, mierniki mocy optycznej, źródła światła, VFL, inne

Czytaj więcej