Optine

Produkty

Patch, pigtaile, adaptery

Patch, pigtaile, adaptery

W ofercie OPTINE znajduje się szeroka gama patchcordów, pigtaili oraz adapterów światłowodowych. Standardowe długości patchcordów dostępne są na magazynie, natomiast na zamówienie realizujemy dowolne długości, średnice i kolor kabli.

Patchcordy jednomodowe SM

  • standardowe
  • G.657A, A2, B3 inne
  • FTTH 
  • Zbrojone

Patchcordy wielomodowe MM

  • włókna 50/125 (OM2, OM3, OM4)
  • włókna 62,5/125 (OM1, OM2)

Adaptery jednomodowe SM (singlemode)

Adaptery wielomodowe MM (multimode)

Adaptery hybrydowe, Tłumiki optyczne

 

Filtruj wg:
Domyślnie:
Adapter światłowodowy SC/APC, SM, Simplex

więcej

Adapter światłowodowy SC/APC, SM, Simplex

Adapter (łącznik centrujący) SC/APC SM simplex

zapytaj o cenę

Adapter światłowodowy SC/APC, SM, Simplex, TRANSPARENT

więcej

Adapter światłowodowy SC/APC, SM, Simplex, TRANSPARENT

Adapter (łącznik centrujący) SC/APC SX - "przezroczysty"

zapytaj o cenę

Adapter światłowodowy SC/APC, SM, Duplex

więcej

Adapter światłowodowy SC/APC, SM, Duplex

Adapter (łącznik centrujący) SC/APC SM duplex

zapytaj o cenę

Adapter światłowodowy SC/APC, SM, Duplex, TRANSPARENT

więcej

Adapter światłowodowy SC/APC, SM, Duplex, TRANSPARENT

Adapter (łącznik centrujący) SC/APC SX - "przezroczysty"

zapytaj o cenę

Adapter światłowodowy SC/PC, SM, Simplex

więcej

Adapter światłowodowy SC/PC, SM, Simplex

Adapter (łącznik centrujący) SC/PC SM jednomodowy, simplex

2.99 zł netto

3.68 zł brutto

Adapter światłowodowy SC/PC, SM, Duplex

więcej

Adapter światłowodowy SC/PC, SM, Duplex

Adapter (łącznik centrujący) SC/PC SM jednomodowy, duplex

3.20 zł netto

3.94 zł brutto

Adapter światłowodowy SC/PC, MM, Simplex

więcej

Adapter światłowodowy SC/PC, MM, Simplex

Adapter (łącznik centrujący) SC/PC MM wielomodowy, simplex

zapytaj o cenę

Adapter światłowodowy SC/PC, MM, Duplex

więcej

Adapter światłowodowy SC/PC, MM, Duplex

Adapter (łącznik centrujący) SC/PC SM wielomodowy, duplex

zapytaj o cenę

Adapter światłowodowy LC/PC, SM, Duplex

więcej

Adapter światłowodowy LC/PC, SM, Duplex

Adapter (łącznik centrujący) LC/PC jednomodowy SM, Duplex

zapytaj o cenę

Adapter światłowodowy LC/PC, SM, Quad

więcej

Adapter światłowodowy LC/PC, SM, Quad

Adapter (łącznik centrujący) LC/PC jednomodowy SM, Quad

zapytaj o cenę

Adapter światłowodowy LC/PC, MM, Duplex

więcej

Adapter światłowodowy LC/PC, MM, Duplex

Adapter (łącznik centrujący) LC/PC wielomodowy MM, Duplex

zapytaj o cenę

Adapter światłowodowy LC/PC, MM, Quad

więcej

Adapter światłowodowy LC/PC, MM, Quad

Adapter (łącznik centrujący) LC/PC wielomodowy MM, Quad

zapytaj o cenę

Adapter światłowodowy LC/APC, SM, Duplex

więcej

Adapter światłowodowy LC/APC, SM, Duplex

Adapter (łącznik centrujący) LC/APC jednomodowy SM, Duplex

zapytaj o cenę

Adapter światłowodowy LC/APC, SM, Quad

więcej

Adapter światłowodowy LC/APC, SM, Quad

Adapter (łącznik centrujący) LC/APC jednomodowy SM, Quad

zapytaj o cenę

Adapter światłowodowy E2000/APC, SM, Simplex

więcej

Adapter światłowodowy E2000/APC, SM, Simplex

Adapter E2000/APC SX Reichle & De-Massari R&M NOWY MODEL

zapytaj o cenę

Znaleziono produktów: 170

został dodany do zapytania